top of page

Czas się poznać

Hej, tu Stefan Kameleon!

Opowiem ci o Intellias, gdzie z radością pracuję jako maskotka. Firma powstała 20 lat temu i przez ten czas wiele się zmieniło. Ale jedna rzecz pozostała taka sama –
to kultura między ludźmi. Albo w moim przypadku kultura człowieka z kameleonem.
W każdym razie ludzie są tu dla ciebie dobrzy, bez względu na to, kim jesteś. Prawdopodobnie dlatego Intellias był regularnie uznawany za najlepszego pracodawcę IT. Aha, projekty też są świetne! Cóż, nie wiedziałbym zbyt wiele o autonomicznej jeździe, bankowości cyfrowej, platformach e-commerce czy sztucznej inteligencji, ale mam uszy, dobrze? A ludzie mówią, że projekty są świetne. Rozejrzyjmy się więc i zobaczmy, co wyróżnia Intellias.

People
over process

Nasze procesy są inteligentne, ale nie wyryte. Nieustannie ewoluują, aby stać się wygodniejsze i zapewniać pozytywne wrażenia wszystkim, którzy tu pracują. I mówię o szybkich odpowiedziach na prośby, otwartej komunikacji i żadnych bezsensownych procesach.

You manage your career

Zarządzaj swoją karierą i rozwojem zawodowym jednym kliknięciem. Stworzyliśmy wewnętrzne Centrum Kariery, aby móc odpowiadzieć na wszelkie pytania związane z Twoją karierą, w tym o awans, relokację, pakiet wynagrodzeń, mentoring i rozwój.

Smart comfort

W firmie Intellias możesz pracować w dowolnym miejscu — w domu, w biurze lub połączyć wszystkie powyższe. Ty odpowiadasz za swój czas pracy i nie musisz prosić kierownika o zgodę na pójście do dentysty lub na szkolną zabawę swoich dzieci.

Ecomobility

Chcemy, aby nasze miasta były zrównoważone i przyjazne dla środowiska. Mając to na uwadze, zaczynamy od siebie, wspierając kulturę przyjazną rowerom, tworząc zrównoważone biura i redukując marnotrawstwo.